Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Kış Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Kayseri Erkilet Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Kış Sporları

Şehir Merkezine 20 Dakika Mesafede Unutulmaz Bir Tatil

Erciyes Kayak Merkezi için; hem şehir merkezine yakın hem de Türkiye’deki diğer kayak merkezleri arasında daha makul fiyatlara sahip olanı diyebiliriz. Şehirden servisler ile ulaşım yalnızca 20 dakikada sürüyor.

Erciyes Dağı’nın tüm doğal güzellikleri yanında kayak merkezindeki teleferik size inanılmaz bir manzara sunuyor. Öyle bir beyazlık sarıyor ki etrafınızı, kendinizi bu dünyadan uzak bir diyarda hissedebilirsiniz.

Pistten aşağı kayarken soğuk havanın yüzünüzü okşaması mı yoksa tekrar zirveye çıkarken ayaklarınızın altındaki manzara mı daha iyi kararını size bırakıyoruz.

Her Seviyeye Uygun Pistler

Kayak mevsiminin 1 Kasım’da başlayıp Mayıs’a kadar devam ettiği bu ünlü tesiste özellikle Ocak ve Şubat aylarında insan yoğunluğu en yüksek noktaya varıyor.

Başlangıç seviyesi, orta seviye ve profesyoneller olmak üzere üç kategoride 31 adet pist bulunan bu merkez oldukça geniş bir alana yayılmış bir kompleks.

Eğer düzenli kayan biri değilseniz ve malzemeleriniz yoksa kayak montu, pantolonu ve diğer tüm ekipmanları kiralayabileceğiniz merkezler bulunuyor.

Erciyes Kayak Merkezi Otelleri

Bölgede çok sayıda konaklama seçeneği mevcuttur. Dilerseniz dağ otellerinde kalarak hem dağ havasını ciğerlerinize çekip hem de istediğiniz her an karların içerisinde vakit geçirebilirsiniz.

Daha ekonomik olmasını arzu ederseniz de şehir merkezindeki otelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle Kayseri şehrinde kültürel geziler yapabilir, şehir hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birbirinden konforlu otelleri bütçenize en uygun şekilde bulmak isterseniz hemen tıklayın.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Erciyes Dağı Aktiviteleri

Size kış sporları adına sınırsız eğlence sunan bu dağ aynı zamanda dünya çapında büyük turnuvalara da ev sahipliği yapmaktadır.

Başta dağ bisikleti başta olmak üzere voleybol ve motosiklet gibi bir çok alanda turnuvalar düzenlenen bölgede sıkılmanız mümkün olmayacaktır.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster