Yayınlanma Tarihi:

Romantik Bir Rüya: Kapadokya'da Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz kadına ya da erkeğe unutulmaz bir evlilik teklifi yapmayı düşünüyorsanız Kapadokya’da evlilik teklifi fikri tam size göre. Kapadokya’nın büyüleyici manzarası ve peri bacaları eşliğinde bu özel gününüzü daha da unutulmaz kılabilir, küçük bir tatile de dönüştürebilirsiniz.

Baş döndürücü renkleri ve ilgi çekici jeolojik oluşumları ile kendiliğinden romantizm barındıran bu eşsiz bölge sizin için unutulmaz bir tatil olurken aynı zamanda da en özel günlerinize eşlik edecek bir masal diyarına dönüşebilir.

Kapadokya’da ister karada ister havada düzenleyeceğiniz birbirinden güzel evlilik teklifi organizasyonları seçebilirsiniz. Eğer gün doğumunda yerden metrelerce yükseklikte adrenalin ve romantizm dolu bir teklif planlıyorsanız bunun için son dönemlerde şirketlerin düzenlediği özel organizasyonlar bulunuyor.

Normalde bir balonun kapasitesi 10 kişidir ancak bu özel günde baş başa olmayı tercih edenler içinse daha küçük kapasiteli balonları seçebilir.

Sabah kahvaltısının, pankart ve şampanyanın ve balonların bulunduğu alana servisleri de kapsayan bu paketlerden satın alabilirsiniz. Sonrasında size kalan tek şey yapacağınız konuşmayı çalışmak olur.

Kapadokya’da evlilik teklifinin fiyatları ve balonda evlilik teklifi fiyatları organizasyon şirketi ve dahil etmek istediğiniz aşamalara göre değişiklik gösterdiği için ortalama bir fiyat vermek pek mümkün değildir.

Cam fanusun içine girmekten alana at üstünde gelmeye, klasik arabada tekliften atv üstünde teklife kadar pek çok etkinliği dahil edebileceğiniz bu organizasyonu ölümsüzleştirmek isterseniz yine şirketlerin sağladığı fotoğraf ve video çekiminden de faydalanabilirsiniz.

Kapadokya’da geçireceğiniz bu unutulmaz günlerde peri bacaları, yeraltı şehirleri, açık hava müzeleri gibi birbirinden etkileyici yerleri görebilir, Kapadokya civarında bulunan Ürgüp ve Göreme’yi de ziyaret edebilirsiniz. Yapacağınız evlilik teklifini aynı zamanda unutulmaz bir geziye dönüştürebilirsiniz.

Bu ve buna benzer tüm yazılarımız için aşağıdaki blog linklerine tıklamayı ve sitemizi incelemeyi unutmayın.

Kapadokya’da konaklayabileceğiniz en uygun otel ve pansiyon seçeneklerini incelemek için hemen tıklayın.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Kapadokya Otelleri