Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Kış Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Süleyman Demirel Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Kış Sporları

Göller Bölgesinde Dört Mevsim Tatil

1995 yılından beri kış sporu sevenlerin hizmetinde olan Davraz Kayak Merkezi, Ardıç, sedir ve çam ağaçlarının yoğun olduğu bir bölgededir ve hem çeşitli kar sporları hem de temiz havasıyla kışın binlerce insanları buraya çekmektedir.

Dört mevsim tadını çıkarabileceğiniz Davraz Kayak Merkezi’nde, sıcak aylarda kamp ve doğa yürüyüşlerini tercih edebilir, sunduğu eşsiz manzaraya hayran kalabilirsiniz.

Eğer sis yoksa, tepe noktalarda bu harika manzaraya Eğirdir Gölü de eşlik ediyor. Doğal güzelliklerle bezeli bu alanda yapacağınız tatili unutamayacağınıza emin olabilirsiniz.

İkinci bölgenin tepe noktalarında birkaç tahta masa bulunuyor ancak yanınızda sandalye götürmenizi tavsiye ederiz. Böylelikle karların içinde piknik keyfi de yapabilirsiniz.

Herkes İçin Eğlence Merkezi

Kar sezonu Aralık ve Mayıs başı arasındadır ve her seviye için tam 12 adet pist bulunur. Bu merkezin bir diğer özelliği ise dış mekanda bazı noktalarda bulunan kameralarla kayak merkezini canlı izleyebilir, hava durumu kontrol edebilirsiniz.

Dolayısıyla seyahat planlamanızı yaparken detaylar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sayfanın üst kısmında siz bu yazıyı okurken anlık olarak hava durumunu da sitemizdeki otomatik sistem sayesinde öğrenebilirsiniz.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Her Zevke Uygun Aktivite Seçenekleri

Tesislerde her yaş ve her seviyeye uygun aktivite seçenekleri bulunmakta. İsterseniz kayak dışında snowboard, kızak ve kar motoru gibi kış sporları yapabilir arzu ederseniz de mevsimine bağlı olarak tırmanış, ATV ve yamaç paraşütü gibi ekstrem sporlara dahil olabilirsiniz.

Eğer adrenalin seviyorsanız zipline ve salıncaklara bayılacaksınız. 

Yıldızların Altında Ateşin Tadını Çıkartın

Davraz’a özgü pazar geceleri gelenekselleşen bir eğlence şekli var. Profesyonel kayakçılar meşalelerle pistte kayak gösterisi yapıyor. Ateş başında içkinizi veya kahvenizi yudumlarken bu nefes kesen şovu izlemek çok keyifli olacak. Fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın.

Davraz Kayak Merkezi’ne Ulaşım

Isparta Otogarı’nın yanında her sabah Davraz Kayak Merkezine servis kalkıyor. Aynı şekilde dönüş de mevcut. Eğer özel aracınızı tercih etmiyorsanız bu seçenek her ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Davraz Kayak Merkezi Otelleri

Davraz Kayak Merkezi’nde tatil yapmak için merkezde bulunan pansiyonları ya da Isparta merkezindeki otelleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel otelleri incelemek ve bütçenize en uygun olanı seçmek için tıklayınız.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster