Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Kış Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Ankara Esenboğa Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Kış Sporları

Karla Kaplı Dev Ağaçların Arasında Kayak Keyfi

Günlük yaşantınızda düzeniniz ne olursa olsun  kayak merkezine geldiğinizde otel pencerenizin sunduğu eşsiz beyaz manzara için günün ilk ışıklarıyla uyanmayı alışkanlık haline getireceksiniz.

Kartalkaya ismi zamanında bu noktada yalnızca kartalların yaşadığı ıssız bir dağ olmasından gelmektedir.

Kayak sezonu burada Aralık ayında başlıyor ve Mart sonlarına kadar devam ediyor. Özellikle Ocak ayında program yapacak olanların çok erken davranmasını öneriyoruz zira özellikle hafta sonları talep çok artıyor.

Her Seviyeye Uygun Pistler

Kartalkaya’da yeni başlayanlar ve tecrübeli kayakçılar için farklı zorluklarda 13 adet pist bulunuyor.

Merkezin en güzel özelliklerinden birisi kar kalınlığı ve sporlar için en ideali sayılan toz kar yapısıyla kayak severler için muhteşem bir fırsat sunuyor olması.

Kayak Merkezi’ne gelirken gerekli ekipmanınız veya tecrübeniz yoksa buradaki tesislerde hepsi mevcut. Hem kiralık kayak malzemeleri hem de kayak eğitmenleri bulabilirsiniz.

Kartalkaya Kayak Merkezi Otelleri

2000 metre yüksekliğindeki bu nokta aynı zamanda oteller bölgesi olarak da bilinmektedir.

Büyük şehirlere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı nedeniyle tercih sebebi olan tesislerde, yüksekliği 3 metreye kadar uzanan karı, karların içinde geçen günün ardından sıcak çikolata veya kahve keyfiyle taçlandırabileceğiniz anları kaçırmayın. Bütçenize en uygun keyifli otelleri incelemek için hemen tıklayın.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Bolu’da Kış Tatili

Yalnızca kayak değilse amacınız, bu merkeze sonbaharda da gelip çevredeki milli parkların ve mesire alanlarının tadını çıkarabilir, sonbaharın en güzel göründüğü Bolu’da mevsimin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Bolu fotoğraflarına bakacak olursanız bölgeyi ilk etapta Norveç sanmanız mümkün. Persler’den Britanya Krallığı’na Bolu birçok medeniyeti barındırmıştır.

Kentin civarındaki ilçelerde bulunan tarihi Bolu evleri buranın en güzel simgelerinden. Bolu’ya gelirken fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmamanızı tavsiye ederiz.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster