Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Kış Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Adnan Menderes Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Kış Sporları

Beklenmedik Bir Adreste Kayak Merkezi

Yaz tatillerinin vazgeçilmez adreslerinden birinde kayak tatili de yapmak ister misiniz? İzmir merkeze 2 saat mesafede yer alan ve Ege’nin Uludağ’ı olarak anılan Ödemiş Bozdağ Kayak Merkezi, kış tatiliniz için unutulmaz bir adres olacak.

Her Seviyeye Uygun Pistler

Uluslararası yarışlara dahi uygun olan, birbirinden farklı zorluk kademelerine göre tasarlanmış 3 adet pist bulunuyor. Her Şubat’ta dağcılık şenliği yapılan Bozdağ’da tırmanış ve kamp gibi aktivitelere de yer veriliyor.

Ege Bölgesi’nin sıcak iklimi sebebiyle en uygun kayak zamanı Aralık ve Mart ayları. Kar kalınlığı 1 metreye kadar ulaşıyor. İster bireysel isterseniz de eğitmenler eşliğinde kar sporlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Snowboard, kayak takımı ve kayak kıyafeti gibi ekipmanları uygun şekilde kiralayabilme fırsatı da sunuluyor.

Hem amatör hem de profesyonel kayakçılar için mükemmel adres olan Bozdağ Kayak Merkezi’ne, karlar eriyip bahar yüzünü gösterdiğinde paraşüt yapmak için gelebilirsiniz. Doğal güzellikleri ve yaylarıyla ziyaretçilere piknik ve doğa yürüyüşü gibi imkanlar da sunan Bozdağ, mevsimsiz bir tatil dağıdır.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Ulaşım Seçenekleri

İzmir Otogarından Ödemiş dolmuşlarına binerek, Ödemiş merkezden Bozdağ’a giden dolmuşlar aracılığıyla Bozdağ Kayak Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Bozdağ Kayak Merkezi Otelleri

Şehre bu kadar yakın bir konumda olduğu için genellikle günübirlik ziyaretler ve şehir içi konaklamalar tercih edilse de tesis içerisinde de konaklama imkanı mevcuttur. 80 kişilik konaklama tesisiyle sizlere konforlu bir tatil sunan kayak merkezi özellikle haftasonları ziyaretçi akınına uğruyor. Birbirinden konforlu otellerden bütçenize en uygun olanını seçmek isterseniz hemen tıklayın.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster