Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Yaz Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Dalaman Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Deniz Keyfi
  • Doğa Yürüyüşü
  • Kano Şenliği
  • Gulet Festivali
Ne Yenir
Ne Yenir
  • Deniz Mahsülleri

Dünyadan Uzakta Maviliğin İçinde

Bozburun’da deniz, bilgisayarınızda duvar kağıdı için kullandığınız deniz görsellerinin aynısıdır. Akvaryum Koyu ve Dirsekbükü en ünlü sahilleri arasında yer alıyor.

Bozburun Otelleri

Eşsiz koyları ve birbirinden güzel yeşil alanlarıyla ünlü Bozburun’da sizin için en uygun otelleri keşfetmek için hemen tıklayınız.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Çok Sayıda Doğal Güzellik

Burada denize girmek ve yeni bir yer keşfetmek için bir seçeneğiniz daha var. El değmemiş Ada Boğazı ise muhteşem bir doğa harikası. Tertemiz suyu ve mavinin her tonuyla Ada Boğazı, Adatepe Mevkii’nde sizi bekliyor.

Burada yüzme alternatifleri deniz ve koyla sınırlı değil. Turgut Köyü’nde bulunan Turgut Şelalesi bir peri banyosu gibi.

Kelimenin tam anlamıyla sizin zevkinize göre bir doğal güzellik seçmeniz yeterli. Marmaris’in genel dokusuyla paralel yeşil ve mavinin her tonunu size sunmaya hazır bu tatil yeri bir kere ziyaret ettikten sonra sürekli görmek isteyeceğiniz yerlerden olacak.

Bozburun Gezilecek Yerler Listesi

Simgesi haline gelen yerler; Karia Yolu, Hisarönü ve Turgutköy Şelalesi’dir. Akdeniz’den Ege’ye uzanan tarihi ve kültürel bir yolculuk yapabileceğiniz, Bozburun Yarımadası’ndaki Karia Yolu’na hayran kalacaksınız.

El değmemiş doğal güzellliğin içinde yürüyüş yapmak daima çok keyiflidir. Üstelik yol arkadaşınız olan deniz, bir yanınızda size eşlik ediyor. Taş döşeli kervan yollarında, patikalarda dünyadan uzak adımlara hazır olun.

Takviminizi önceden ayarlayıp kano şenliği ve gulet festivalini yakalayabilirsiniz.

Bozburun Ulaşım Seçenekleri

Dalaman Havalimanından servislerle ya da Marmaris üzerinden, otogardan minibüslerle 35 dakikada Bozburun’a ulaşabilirsiniz. Daha önce görmediyseniz mutlaka bu yaz tatil listenize ekleyin.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster