Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Yaz Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Milas-Bodrum Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Deniz Keyfi
  • Kültürel Geziler
  • Doğa Yürüyüşü
Ne Yenir
Ne Yenir
  • Deniz Mahsulleri

Bodrum Tatili Denince Akla İlk Gelen Adreslerden

Ege’nin incisi Bodrum’un en güzel beldelerinden biri olan Torba’da muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz. Hem popülerliğiyle hem de yemyeşil doğasıyla ziyaretçilerini büyüleyen Torba turistlerin gözdesi olmuştur.

Birbirinden güzel plajları, nefes kesen doğası ve kalitede yarış halinde olan otel işletmeleri unutulmaz bir tatil sunuyor. Hem Bodrum’a olan yakınlığı hem de kendi halinde bir tatil beldesi olması sebebiyle eşsiz bir tatil arayanlar için en doğru adrestir.

Torba’da Gezilecek Yerler

Torba’nın zengin geçmişinden izler taşıyan Tavşan Adası Torba’da gezilecek yerlerin başında geliyor. Pek çok tarihi kalıntıya rastlayabileceğiniz bu ada iki sahili birbirinden ayırır. Tarihi kral yolu aracılığıyla Tavşan Adası’na ulaşabiliyorsunuz.

Batık bir şehrin kalıntıları üzerinde yer alan bu kral yolunda yapacağını yürüyüş sizleri hem geçmişe hem de muhteşem bir plaja götürecek. İnce kumlardan oluşan Tavşan Adası sahili hem yüzmek için hem de doğa sporları için tercih edilen bir yerdir.

Bodrum’a oldukça yakın konumda yer alan Torba’ya geldiğinizde Bodrum Kalesi, Sualtı Arkeoloji Müzesi ve dünyanın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Torba Plajları

Torba plajları berrak sulardan, çam ve zeytin ağırlıklı ağaçlardan oluşan nefes kesici plajlardır. Sükunet arayanların adresi olan Torba Sahili hem denizin hem de ormanın buluştuğu benzersiz yerlerdendir.

Torba Sahili’nin tamamı kumluk ve sığ bir yapıya sahiptir. Belediye tarafından işletilen küçük bir restoranı da bulunuyor.

Torba Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bodrum merkeze 6 kilometre mesafede yer alan Torba’ya en yakın havalimanı Milas Havalimanı’dır.

Torba Otelleri ve Konaklama Seçenekleri

Torba’da konaklayabileceğiniz birbirinden keyifli pansiyon ve otel seçeneklerini incelemek için hemen tıklayın.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster