Skip to content
Tatil Türü
Tatil Türü
  • Kış Tatili
Nasıl Gidilir
Nasıl Gidilir
  • Antalya Havalimanı
Ne Yapılır
Ne Yapılır
  • Kış Sporları

Beklenmeyen Bir Konumda Butik Bir Kayak Merkezi

Akdeniz Bölgesi’nin nadir kayak merkezlerinden olan Saklıkent Kayak Merkezi, Türkiye’nin en yeni ve butik kayak merkezlerinden. Antalya şehir merkezine yakınlığı sayesinde hem günübirlik ziyaretlere hem de konaklama açısından çokça fırsata ev sahipliği yapmaktadır.

Üstelik bu kayak merkezinde birçok aktivite yapabilirsiniz. Kışın kayak, kızak, snowboard, kar motoru gibi çok sayıda kış sporunu keyifle yapabileceğiniz gibi yaz aylarında da bölgede kamp yapabilir ve doğal güzelliklerin tadını çıkartarak dinlenebilirsiniz.

Ocak ayında kar kalınlığının en iyi seviyeye ulaştığı merkezde Aralık’tan Mart ayına kadar kayak sezonu devam ediyor.

Söz konusu Antalya olduğunda Mart ayı geldiğinde günün bir kısmında kayak yaparak, bir kısmında da denize girerek kış ve yaz tatilini aynı anda yaşayarak değişik bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster

Çok Sayıda Pist ve Aktivite Seçeneği

4 farklı pistiyle sizin beceri düzeyinize ve araç zevkinize göre alan sunan Saklıkent Kayak Merkezi’nde unutulmaz bir kış tatili geçireceksiniz. Antalya şehir merkezine yalnızca 50 kilometre mesafede olan merkeze dilerseniz kayak yapmak için, dilerseniz de günü birlik şömine başında bir şeyler içmek için gelebilirsiniz.

Bu uçsuz bucaksız beyazlar içindeki tesiste sessiz bir kaç gün geçirmek, yorgunluğunuzu atmak için kaçırılmayacak bir fırsat. Geceleri ise doğanın tadını sessizce manzarayı izleyerek çıkartabileceğiniz gibi isterseniz de tesislerin sunduğu eğlence imkanlarıyla gününüzü tamamlayabilirsiniz.

Saklıkent Kayak Merkezi Otel ve Konaklama Seçenekleri

Tesislere Antalya Havalimanı ve Antalya Otogarı’ndan belediye otobüsleriyle ya da özel aracınızla ulaşabilirsiniz. 

Sizin için en iyi konaklama türünün hangisi olduğuna karar verin ve  seyahatinizi bugün planlamaya başlayın çünkü bu kayak merkezi mutlaka seyahat listenize eklemeniz gereken bir adres. İster şehir içindeki otelleri isterseniz de direkt tesislerde müstakil ev, otel ve pansiyon seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Birbirinden keyifli otelleri incelemek için hemen tıklayınız.

 

otelz.com Hemen rezervasyon yap! Otelleri Göster